Renovace střech

Profesionální renovace střech ve Frýdku Místku s garantovanou životností až 30 let

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji renovace střech ve Frýdku Místku a jeho nejbližším okolí. Jsem certifikovaný profesionál a během práce používám inovativní postupy a nejmodernější techniku. Práce pro mě nikdy nebyla jen zdrojem obživy. Je to můj koníček a neustále zkvalitňuji své služby. Ať už jde o vzdělání nebo nákup nové techniky.

Realizoval jsem stovky úspěšných renavocí střech ve Frýdku Místku a okolí. Stačí se na mě zeptat u lidí ve městě. Jsou spokojeni a často mě doporučují svým známým. Věřím, že s mou prací budete spokojen i vy. Rád vám to vysvětlím.

Proč si pro renovaci střechy vybrat mě:

  • Postarám se o obnovení vzhledu střechy

  • Prodloužím životnost vaší střechy

  • Používám nejmodernější technologie

  • Jsem certifikovaný profesionál

  • Mám zkušenosti již od roku 1995

  • Jsem levnější než konkurence


Kolik vás bude renovace střechy stát

Ceny jsou individuální. Každý projekt je specifický. Většinou je důležité si nejprve střechu prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle 730 508 310 a dohodneme se dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám rychle. 

Až budete mít cenovou kalkulaci, ukažte ji mým konkurentům a zeptejte se jich, zdali to udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nepůjdou.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín můžeme domluvit již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že se v domluvený termín opravdu přijedu a práci udělám. Na to se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si nic neúčtuji. Jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Jak probíhá renovace střechy?

Ze všeho nejdříve bezplatně posoudím stav vaší střechy. Po prohlídce vám navrhnu další postup a připravím pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci projektu. Pokud budete souhlasit, domluvíme se na termínu realizace. Zajistím kompletní dodávku materiálu a v domluvený termín začnu na projektu pracovat.

Kdo se postará o úklid?

Samozřejmě zajistím veškerý úklid, takže se nemusíte o nic starat.

Reference zákazníků

Této práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky osobnímu přístupu, kvalitě práce a rozumné ceně. Co si o mně myslí zákazníci? Jak jsou spokojeni?

Lukáš Čapek

Pan Hanke zdarma prohlédl střechu, navrhl řešení a o všechno se postaral.

Jan Crha

Velmi kvalitní práce. Jsem spokojen.

František Zeman

Pan Hanke přijel v domluvený čas a zajistil kompletní renovaci naší střechy za cenu, na které jsme se dohodli. O nic jsem se nemusel starat.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi

Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle 730 508 310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz. Odpovím ihned.

Kontaktujte mě již dnes