Renovace fasád

Renovace fasád ve Frýdku Místku s garantovaným dlouhodobým účinkem minimálně 8 let

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji renovace fasád ve Frýdku Místku a nejbližším okolí. Jsem certifikovaný profesionál se stovkami referencí. Práce pro mě není jen zdroj obživy, ale je to můj koníček. Díky tomu rád investuji čas do zkvalitnění svých služeb.

Používám inovativní postupy a moderní techniku na kterou se můžete vždycky spolehnout. Realizoval jsem stovky úspěšných renovací fasád ve Frýdku Místku a okolí. Stačí se na mě zeptat. Lidé jsou spokojeni a často mě doporučují svým známým.

Proč si pro renovaci fasády vybrat mě


  • Postarám se o obnovení vzhledu fasády
  • Prodloužím životnost vaší fasády
  • Používám nejmodernější technologie
  • Jsem certifikovaný profesionál
  • Mám zkušenosti již od roku 1995
  • Jsem levnější než konkurence

Kolik vás bude renovace fasády stát

Ceny jsou vždycky individuální. Každý projekt má svoje specifické vlastnosti. Většinou je důležité si nejprve fasádu prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle 730 508 310 a dohodneme se na dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám ihned.


Mou cenovou kalkulaci ukažte konkurentům a schválně se jich zeptejte, zdali to udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nepůjdou. Alespoň taková je zkušenost mých zákazníků.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín můžeme domluvit již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že v domluvený termín opravdu přijedu a renovaci fasády udělám. Na to se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si samozřejmě nic nebudu účtovat. A jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Jak probíhá renovace fasády?

Nejdříve povedu celkovou kontrolu. Pokud bude potřeba, opravím všechny praskliny a jiná poškození. Následně aplikuji kvalitní penetraci, která pronikne hluboko do povrchu, čímž ho zpevní.


Kdo se postará o úklid?

 Samozřejmě zajistím veškerý úklid, takže se nemusíte o nic starat.

Reference zákazníků

Této práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky svému osobnímu přístupu, kvalitě práce a rozumné ceně. Co si o mně myslí zákazníci?

Karel Fiala

Renovaci fasády jsem svěřil panu Hankemu a s jeho prací jsem velmi spokojen.

Zdeněk Svoboda

Doporučil mi vás soused. Odvedl jste skvělou práci.

Petr Veselý

Děkuji za váš profesionální přístup a přijatelnou cenu.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi


Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle 730 508 310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz. Odpovím ihned.

Kontaktujte mě již dnes