Opravy střech

Profesionální opravy střech ve Frýdku Místku s garantovanou životností až 30 let

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji opravy střech ve Frýdku Místku a nejbližším okolí. Jsem certifikovaný profesionál a používám inovativní postupy a tu nejmodernější techniku, která je na trhu dostupná. Práce pro mě není jen zdroj obživy. Je to moje hobby a díky tomu neustále zkvalitňuji své služby. Ať už jde o vzdělání nebo nákup nové techniky.

Realizoval jsem stovky úspěšných oprav střech ve Frýdku Místku a okolí. Stačí se na mě zeptat u lidí. Jsou spokojeni a často mě doporučují svým známým. Věřím, že s mou prací budete spokojen i vy. Rád vám to vysvětlím.

Proč si pro opravu střechy vybrat mě

  • Postarám se o obnovení střechy

  • Prodloužím životnost vaší střechy

  • Používám nejmodernější technologie

  • Jsem certifikovaný profesionál

  • Mám zkušenosti již od roku 1995

  • Jsem levnější než konkurence

Kolik vás bude oprava střechy stát

Ceny jsou individuální. Každý projekt je specifický. Většinou je důležité si nejprve střechu prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle 730 508 310 a dohodneme se dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám rychle.

Až budete mít cenovou kalkulaci, ukažte ji mým konkurentům a zeptejte se jich, zdali to udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nepůjdou.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín můžeme domluvit již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že se v domluvený termín opravdu přijedu a práci udělám. Na to se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si nic neúčtuji. Jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Jak probíhá oprava střechy?

Nejdříve k vám přijedu a zdarma posoudím stav vaší střechy. Po úvodní konzultaci připravím cenovou kalkulaci na míru. Pokud se dohodneme, dovezu veškerý materiál, zajistím samotnou opravu i odvezení odpadu na skládku. Vždycky se snažím, aby vás moje práce co nejméně omezovala a byla provedena rychle a v co nejvyšší kvalitě.

Kdo se postará o úklid?

Samozřejmě zajistím veškerý úklid, takže se nemusíte o nic starat.

Reference zákazníků

Této práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky osobnímu přístupu, kvalitě práce a rozumné ceně. Co si o mně myslí zákazníci? Jak jsou spokojeni?

Josef Adamec

Šlo mi o to získat co nejlevnějšího dodavatele řešení a tak jsem obvolal pár firem. Pan Hanke nejenže byl nejlevnější, ale také odvedl skvělou práci.

Jakub Liška

Pan Hanke přijel rychle, na všem jsme se domluvili a nestálo to moc peněz.

Ondřej Vlach

Velmi osobní přístup, férové jednání a dobrá cena.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi

Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle 730 508 310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz. Odpovím ihned.

Kontaktujte mě již dnes