Opravy fasád

Oprava fasád ve Frýdku Místku s garantovaným dlouhodobým účinkem minimálně 8 let

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji opravu fasád ve Frýdku Místku a okolí. Jsem certifikovaný profesionál s mnoha referencemi. Práce pro mě není jen zdroj obživy. Je to hlavně můj koníček a díky tomu neustále investuji čas do zkvalitnění svých služeb.

Používám inovativní postupy a moderní techniku na kterou se můžete spolehnout. Realizoval jsem stovky úspěšných oprav fasád ve Frýdku Místku a okolí. Stačí se na mě zeptat. Lidé jsou spokojeni . Často mě doporučují svým známým.

Proč si pro opravu fasády vybrat mě

  • Postarám se o obnovení vzhledu fasády

  • Prodloužím životnost vaší fasády

  • Používám nejmodernější technologie

  • Jsem certifikovaný profesionál

  • Mám zkušenosti již od roku 1995

  • Jsem levnější než konkurence

Kolik vás bude oprava fasády stát

Ceny jsou vždycky individuální. Každý projekt má svoje specifické vlastnosti. Většinou je důležité si nejprve fasádu prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle 730 508 310 a dohodneme se na dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám ihned.

Mou cenovou kalkulaci ukažte konkurentům a schválně se jich zeptejte, zdali stejnou práci udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nepůjdou. Alespoň taková je zkušenost mých zákazníků.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín můžeme domluvit již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že v domluvený termín opravdu přijedu a opravu fasády udělám. Na mé slovo se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si samozřejmě nic nebudu účtovat. A jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Jak probíhá oprava fasády?

Nejdříve povedu celkovou kontrolu. Pokud bude potřeba, opravím všechny praskliny a jiná poškození. Následně aplikuji kvalitní penetraci, která pronikne hluboko do povrchu, čímž ho zpevní.

Kdo se postará o úklid?

Samozřejmě zajistím veškerý úklid, takže se nemusíte o nic starat.

Reference zákazníků

Této práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky osobnímu přístupu, kvalitě a rozumné ceně. Co si o mně myslí zákazníci?

Luboš Duchek

Oprava fasády je pro mě vysoká škola a proto jsem ji svěřil panu Hankemu. Výsledek předčil má očekávání.

Petr Němec

Moc děkuji za skvěle odvedenou práci.

Martin Kovář

Srovnal jsem si nabídky a ta vaše mě zaujala nejvíce.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi

Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle 730 508 310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz. Odpovím ihned.


Kontaktujte mě již dnes