Nátěry střech

Profesionální nátěry střech ve Frýdku Místku s garantovaným dlouhodobým účinkem minimálně 8 let

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji nátěry střech ve Frýdku Místku a jeho okolí. Jsem certifikovaný profesionál. Používám inovativní postupy a moderní techniku. Práce pro mě není jen zdrojem obživy, ale je to můj koníček a neustále pracuji na zkvalitnění svých služeb.

Realizoval jsem stovky úspěšných nátěrů střech ve Frýdku Místku a okolí. Stačí se na mě zeptat. Lidé jsou spokojeni a často mě doporučují svým známým.

Proč si pro nátěr střechy vybrat mě

  • Postarám se o obnovení vzhledu střechy

  • Prodloužím životnost vaší střechy

  • Používám nejmodernější technologie

  • Jsem certifikovaný profesionál

  • Mám zkušenosti již od roku 1995

  • Jsem levnější než konkurence

Kolik vás bude nátěr střechy stát

Ceny jsou individuální. Každý projekt je specifický. Většinou je důležité si nejprve střechu prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle +420730508310 a dohodneme se na dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám rychle.Mou cenovou kalkulaci ukažte konkurentům a schválně se jich zeptejte, zdali to udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nepůjdou.

Jaké druhy střech natírám?

Zkušenosti mám s každou střechou, která existuje. Nejčastěji jde o plechové střechy, eternitové střechy, taškové střechy nebo hliníkové střechy. Každý druh má svá specifika, která si uvědomuji a projekt tomu přizpůsobím.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín můžeme domluvit již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že se v domluvený termín opravdu přijedu a práci udělám. Na to se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si nic neúčtuji.

Jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Jak probíhá nátěr střechy

Ze všeho nejdříve použiji tu nejkvalitnější penetraci. Ta zajistí dokonalou přilnavost nátěru. V dalším kroku vyberu nátěr, který je pro vás nejvhodnější. Můžete se spolehnout, že pracuji jen s certifikovanými produkty. Pak provedu samotný nátěr. Garantuji vám, že nátěr není jen estetický. Bude vaši střechu chránit před vodou i UV zářením. Zároveň vaše střecha bude pružnější, a to i při nižších teplotách.

Kdo se postará o úklid?

Samozřejmě zajistím veškerý úklid, takže se nemusíte o nic starat.

Reference zákazníků

Této práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky svému osobnímu přístupu, kvalitě práce a rozumné ceně. Co si o mně myslí zákazníci?

Petr Novák

S prací jsem velmi spokojen. Nátěr byl rychlý a bez problému. Doporučím vás svým přátelům.

Jan Dražil

Velmi mě překvapila cena. Srovnával jsem si nabídky s dalšími firmami a pan Hanke nabízí své služby opravdu levně.

Luboš Doležal

Nátěr střechy zabral jen dva dny, přesně jak pan Hanke řekl. Jsem spokojený i s cenou, která mi přijde výhodná.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi

Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle +420730508310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz.

Kontaktujte mě již dnes