Nátěry fasád

Profesionální nátěry fasád ve Frýdku Místku s garantovaným dlouhodobým účinkem minimálně 8 let

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji nátěry fasád ve Frýdku Místku a jeho nejbližším okolí. Jsem certifikovaný profesionál. Práce pro mě není jen zdroj obživy, ale je to můj koníček a neustále pracuji na zkvalitnění svých služeb.

Používám inovativní postupy a moderní techniku na kterou se můžete spolehnout. Realizoval jsem stovky úspěšných nátěrů fasád ve Frýdku Místku. Stačí se na mě zeptat. Lidé jsou spokojeni a často mě doporučují svým známým.

Proč si pro nátěr fasády vybrat mě

  • Postarám se o obnovení vzhledu fasády

  • Prodloužím životnost vaší fasády

  • Používám nejmodernější technologie

  • Jsem certifikovaný profesionál

  • Mám zkušenosti již od roku 1995

  • Jsem levnější než konkurence

Kolik vás bude nátěr fasády stát

Ceny jsou vždycky individuální. Každý projekt má svoje specifické vlastnosti. Většinou je důležité si nejprve fasádu prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle +420730508310 a dohodneme se na dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám ihned.

Mou cenovou kalkulaci ukažte konkurentům a schválně se jich zeptejte, zdali to udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nepůjdou. Alespoň taková je zkušenost mých zákazníků.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín můžeme domluvit již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že v domluvený termín opravdu přijedu a nátěr fasády udělám. Na to se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si nic neúčtuji. Jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Jak probíhá nátěr fasády?

Nejdříve povedu celkovou kontrolu. Pokud bude potřeba, opravím všechny praskliny a jiná poškození. Následně aplikuji kvalitní penetraci, která pronikne hluboko do povrchu, čímž ho zpevní. Pak provedu samotný nátěr.

Kdo se postará o úklid?

Samozřejmě zajistím veškerý úklid, takže se nemusíte o nic starat.

Reference zákazníků

Této práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky svému osobnímu přístupu, kvalitě práce a rozumné ceně. Co si o mně myslí zákazníci?

David Horák

Přemýšlel jsem, že si nátěr fasády udělám sám. Pak jsem ale objevil stránky pana Hankeho a rozhodl jsem se zavolat mu. Jeho profesionální jednání a rychle odvedená práce přesně odpovídají tomu, co o sobě na webu píše.

Jaroslav Hlaváček

Pan Hanke je v okolí známý a doporučil mi ho soused. Jsem s nátěrem fasády zcela spokojen a věřím, že nátěr vydrží dlouho.

Vladislav Procházka

Skvěle odvedená a hlavně rychlá práce. Bezproblémové jednání, dostavil se přesně jak slíbil. Děkuji.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi

Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle +420730508310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz. Odpovím ihned.

Kontaktujte mě již dnes