Mytí střech

Profesionální mytí střech ve Frýdku Místku certifikovaným odborníkem s praxí od r. 1995

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji mytí střech ve Frýdku Místku a jeho nejbližším okolí. Jsem certifikovaný profesionál a během práce používám inovativní postupy a nejmodernější techniku. Práce pro mě nikdy nebyla jen zdrojem obživy. Je to můj koníček a neustále zkvalitňuji své služby. Ať už jde o vzdělání nebo nákup nové techniky.

Realizoval jsem stovky úspěšných mytí střech ve Frýdku Místku a okolí. Stačí se na mě zeptat u lidí ve městě. Jsou spokojeni a často mě doporučují svým známým. Věřím, že s mou prací budete spokojen i vy. Rád vám to vysvětlím.

Proč si pro mytí střechy vybrat mě

  • Postarám se o obnovení vzhledu střechy

  • Prodloužím životnost vaší střechy

  • Používám nejmodernější technologie

  • Jsem certifikovaný profesionál

  • Mám zkušenosti již od roku 1995

  • Jsem levnější než konkurence

Kolik vás bude mytí střechy stát

Ceny jsou individuální. Každý projekt je specifický. Většinou je důležité si nejprve střechu prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle +420730508310 a dohodneme se na dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám rychle.Mou cenovou kalkulaci ukažte konkurentům a schválně se jich zeptejte, zdali to udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nepůjdou.

Jaké druhy střech čistím?

Zkušenosti mám s každým typem. Nejčastěji jde o plechové střechy, hliníkové střechy, eternitové střechy a taškové střechy. Každý druh má své specifické vlastnosti, které si jako certifikovaný profesionál samozřejmě uvědomuji a projekt tomu přizpůsobím. Práce je ve výsledku efektivnější a nedojde k poškození střechy.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín můžeme domluvit již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že se v domluvený termín opravdu přijedu a práci udělám. Na to se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si nic neúčtuji. Jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Jak probíhá mytí střechy?

Odstraním vše. Ať už je to mech, výkvěty, plísně, lišejníky, saze nebo jiné nečistoty, poradím si se vším. Ošetřím povrch tou nejkvalitnější impregnací na trhu.

Vaše střecha bude vypadat jako nová a proces stárnutí střechy se zpomalí až o 65%.

Kdo se postará o úklid?

Samozřejmě zajistím veškerý úklid, takže se nemusíte o nic starat.

Reference zákazníků

Této práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky osobnímu přístupu, kvalitě práce a rozumné ceně. Co si o mně myslí zákazníci? Jak jsou spokojeni?

Oldřich Černý

Mytí střechy zní jako věc, kterou bych si měl obstarat sám. Soused mi ale doporučil služby pana Hankeho a já jsem za to nesmírně vděčný. Provedl skvělou práci.

Jakub Salač

Pan Hanke přijel jak slíbil, byl rychlý jak slíbil a výsledek mě více než potěšil.

Zdeněk Páral

Jsem spokojen s prací na střeše. Cena byla taky dobrá.


Nečistoty střechu poškozují. V důsledku toho se zkracuje její životnost. Pomalu vám chřadne a rozpadá se. Nenechte to dojít tak daleko.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi

Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle +420730508310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz. Odpovím ihned.

Kontaktujte mě již dnes