Profesionální mytí fasád ve Frýdku Místku certifikovaným profesionálem s 25 roky zkušeností

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji mytí fasád ve Frýdku Místku a okolí. Jsem certifikovaný profesionál. Práce je můj koníček. To má spoustu výhod. Neustále totiž investuji čas a peníze do zkvalitnění svých služeb, protože chci odvést perfektní práci.

Používám inovativní postupy a moderní techniku na kterou se můžete vždycky spolehnout. Realizoval jsem stovky úspěšných mytí fasád ve Frýdku Místku. Stačí se na mě zeptat. Lidé jsou spokojeni a často mě doporučují svým známým.

Proč si pro mytí fasády vybrat mě

  • Postarám se o obnovení vzhledu fasády

  • Prodloužím životnost vaší fasády

  • Používám nejmodernější technologie

  • Jsem certifikovaný profesionál

  • Mám zkušenosti již od roku 1995

  • Jsem levnější než konkurence

Kolik vás bude mytí fasády stát

Ceny jsou individuální. Každý projekt má svoje unikátní vlastnosti. Většinou je důležité si nejprve fasádu prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle +420730508310 a dohodneme se na dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám ihned.

Mou cenovou kalkulaci pak ukažte konkurentům a klidně se jich zeptejte, zdali to udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nepůjdou. Alespoň taková je zkušenost mých zákazníků a jeden z důvodů, proč si na mytí fasády nakonec vyberou mě.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín domluvíme již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že v domluvený termín opravdu dorazím a mytí fasády udělám. Na to se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si nic neúčtuji. Jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Jak probíhá mytí fasády?

Zbavím vás prachu, nečistot, usazenin, mechů, plísní, hub i řas. Díky tomu fasáda získá zpět svou krásu. Následně provedu ošetření ochranným nástřikem. Ten zabrání vzniku dalšího znečištění na mnoho let.

Kdo se postará o úklid?

Můžete se spolehnout, že po sobě všechno uklidím. O nic se nemusíte starat.

Reference zákazníků

Práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky svému osobnímu přístupu, kvalitě práce a rozumné ceně. Co si o mně myslí zákazníci?

Oldřich Plička

Odvedl jste dobrou práci a za rozumnou cenu.

Karel Pařízek

Jsem spokojen s vašimi službami. Určitě vás doporučím svým přátelům.

Vojtěch Janda

Oceňuji vaši upřímnost, a to na vašem webu i ve vašem jednání.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi

Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle +420730508310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz. Odpovím ihned.

Kontaktujte mě již dnes