Malování pokojů

Malování pokojů ve Frýdku Místku od profesionála s 25 roky zkušeností

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji malování pokojů ve Frýdku Místku a nejbližším okolí. Jsem certifikovaný profesionál se spoustou referencí. Práce pro mě není jen zdroj obživy. Je to moje hobby a neustále investuji čas do zkvalitnění svých služeb.

Používám inovativní postupy a moderní techniku na kterou se můžete spolehnout. Realizoval jsem stovky malování pokojů ve Frýdku Místku a jeho okolí. Stačí se na mě zeptat. Lidé jsou spokojeni. Často mě doporučují svým známým.

Proč si pro malování pokojů vybrat mě

  • Rozsáhlý výběr barev

  • Poradenství

  • Jsem certifikovaný profesionál

  • Mám zkušenosti již od roku 1995

  • Jsem levnější než konkurence

Kolik vás bude malování pokojů stát

Ceny jsou vždycky individuální. Každý projekt má svoje specifické vlastnosti. Většinou je důležité si nejprve byt prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle +420730508310 a dohodneme se na dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám ihned.

Mou cenovou kalkulaci ukažte konkurentům a schválně se jich zeptejte, zdali stejnou práci udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nepůjdou. Alespoň taková je zkušenost mých zákazníků.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín můžeme domluvit již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že v domluvený termín opravdu přijedu a váš pokoj vymaluji. Na mé slovo se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si nic nebudu účtovat. Jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Kdo se postará o úklid?

Samozřejmě zajistím veškerý úklid, takže se nemusíte o nic starat.

Reference zákazníků

Této práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky osobnímu přístupu, kvalitě a rozumné ceně. Co si o mně myslí zákazníci?

Richard Kadlec

Pan Hanke přijel ve sjednaný termín a odvedl skvělou práci.

Libor Janků

Našel jsem vás na webu a porovnal si nabídky. Ta vaše mě zaujala nejvíc.

Radim Staněk

Skvělá cena a skvělá práce. Navíc jsem nemusel řešit úklid.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi

Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle +420730508310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz. Odpovím ihned.

Kontaktujte mě již dnes