Čištění střech

Profesionální čištění střech ve Frýdku Místku certifikovaným odborníkem s praxí od r. 1995

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji čištění střech ve Frýdku Místku a jeho okolí. Jsem certifikovaný profesionál a při své práci používám inovativní postupy a tu nejmodernější techniku. Práce pro mě není jen zdrojem obživy, ale je to můj koníček a neustále zkvalitňuji své služby, zejména nákupem nové techniky.

Realizoval jsem stovky úspěšných čištění střech ve Frýdku Místku a okolí. Stačí se na mě zeptat. Lidé jsou spokojeni a často mě doporučují svým známým. Věřím, že s mou prací budete spokojen i vy.

Proč si pro čištění střechy vybrat mě

  • Postarám se o obnovení vzhledu střechy

  • Prodloužím životnost vaší střechy

  • Používám nejmodernější technologie

  • Jsem certifikovaný profesionál

  • Mám zkušenosti již od roku 1995

  • Jsem levnější než konkurence

Kolik vás bude čištění střechy stát

Ceny jsou individuální. Každý projekt je specifický. Většinou je důležité si nejprve střechu prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle +420730508310 a já dohodneme se na dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám rychle.Mou cenovou kalkulaci ukažte konkurentům a schválně se jich zeptejte, zdali to udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nepůjdou.

Jaké druhy střech čistím?

Zkušenosti mám s každým typem střechy. Nejčastěji však jde o plechové střechy, eternitové střechy, hliníkové střechy nebo taškové střechy. Každý druh má ovšem svá specifika, která si samozřejmě uvědomuji a projekt tomu přizpůsobím. Práce je pak efektivnější a nedojde k poškození střechy.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín můžeme domluvit již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že se v domluvený termín opravdu přijedu a práci udělám. Na to se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si nic neúčtuji. Jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Jak probíhá čištění střechy?

Odstraním vše. Ať už je to mech, výkvěty, plísně, lišejníky, saze nebo další nečistoty, poradím si se vším. Ošetřím povrch tou nejkvalitnější impregnací na trhu.

Vaše střecha bude vypadat jako nová a proces stárnutí střechy se zpomalí až o 65%.

Kdo se postará o úklid?

Samozřejmě zajistím veškerý úklid, takže se nemusíte o nic starat.

Reference zákazníků

Této práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky osobnímu přístupu, kvalitě provedené práce a rozumné ceně. Co si o mně myslí oslovení zákazníci?

Radek Hlinka

Pan Hanke mě překvapil. Kdysi jsem jedno čištění střechy zkoušel sám s pomocí syna a když to srovnám, jsem rád, že jsem si zavolal odborníka.

Pavel Beneš

Rychlá a kvalitní práce za dobrou cenu. Jsem naprosto spokojený a všude vás budu chválit.

Tomáš Novotný

Hledal jsem nejlepší cenovou nabídku a proto jsem si vybral pana Hankeho. Odvedl dobrou práci. Střecha vypadá jako nová.

Nečistoty střechu poškozují. V důsledku toho se zkracuje její životnost. Pomalu vám chřadne a rozpadá se. Nenechte to dojít tak daleko.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi

Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle +420730508310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz. Odpovím ihned.

Kontaktujte mě již dnes