Čištění fasád

Profesionální čištění fasád ve Frýdku Místku certifikovaným profesionálem s 25 roky zkušeností

Jmenuji se Jiří Hanke a od roku 1995 zajišťuji čištění fasád ve Frýdku Místku a okolí. Jsem certifikovaný profesionál. Je to pro mě koníček. Díky tomu vždycky odvedu poctivou práci. Zároveň neustále pracuji na zkvalitnění svých služeb, což stojí čas i peníze, který do toho investuji, protože chci poskytnout perfektní služby.

Používám inovativní postupy a moderní techniku na kterou se můžete vždycky spolehnout. Realizoval jsem stovky úspěšných čištění fasád ve Frýdku Místku. Stačí se na mě poptat. Lidé jsou spokojeni a často mě doporučují svým známým.

Proč si pro čištění fasády vybrat mě

  • Postarám se o obnovení vzhledu fasády

  • Prodloužím životnost vaší fasády

  • Používám nejmodernější technologie

  • Jsem certifikovaný profesionál

  • Mám zkušenosti již od roku 1995

  • Jsem levnější než konkurence

Kolik vás bude čištění fasády stát

Ceny jsou individuální. Každý projekt má svoje specifické vlastnosti. Většinou je důležité si nejprve fasádu prohlédnout. Kontaktujte mě již dnes na tel. čísle +420730508310 a dohodneme se na dalším postupu. Nebo využijte můj email info@barvadomova.cz. Odpovídám ihned.

Mou cenovou kalkulaci pak ukažte konkurentům a schválně se jich zeptejte, zdali to udělají levněji. Garantuji vám, že pod mou cenu nikdy nepůjdou. Alespoň taková je zkušenost mých zákazníků a jeden z důvodů, proč si na čištění fasády vyberou mě.

Jak rychle k vám přijedu? A budete platit za cestu?

Termín můžeme domluvit již během přípravy cenové kalkulace. Od okamžiku kdy se domluvíme, to obvykle trvá 7 dní, než se k vám dostanu. Garantuji přitom, že v domluvený termín opravdu dorazím a čištění fasády udělám. Na to se můžete spolehnout. Za cestu, kterou k vám urazím, si samozřejmě nic neúčtuji.Jsem pro vás k dispozici každý den, 365 dní v roce.

Jak probíhá čištění fasády?

Zbavím vás prachu, nečistot, usazenin, mechů, plísní, hub i řas. Díky tomu fasáda získá zpět svou krásu. Následně provedu ošetření ochranným nástřikem. Ten zabrání vzniku dalšího znečištění na mnoho let.

Kdo se postará o úklid?

Můžete se spolehnout, že zajistím veškerý úklid. O nic se nemusíte starat.

Reference zákazníků

Práci se věnuji již od roku 1995. Ve Frýdku Místku jsem známý díky svému osobnímu přístupu, kvalitě práce a rozumné ceně. Co si o mně myslí zákazníci?

Milan Zicha

Jsem spokojen. Pan Hanke odvedl skvělou práci. Doporučuji.

Jan Kubát

To co pan Hanke slíbil, to taky udělal. A za skvělou cenu.

Jiří Rada

Chtěl jsem si čištění fasády udělat sám, ale žena mě přesvědčila, ať si najdeme odborníka. Pan Hanke přijel v domluvený čas a o všechno se postaral.

Svěřte svůj projekt certifikovanému profesionálovi

Kontaktujte mě již dnes na telefonním čísle +420730508310 a já pro vás okamžitě připravím cenovou kalkulaci. A nebo mi napište email na adresu info@barvadomova.cz. Odpovím ihned.

Kontaktujte mě již dnes